CZŁONEK HONOROWY KOŁA PTTK KROKUS:
WITOLD JĘDRUSIAK
CZŁONEK HONOROWY PTTK:
EDWARD KUTYŁA
PRZEWODNICY:
1. Witold Jędrusiak
2. Zdzisław Koń
PRZODOWNICY GÓRSKIEJ ODZNAKI TURYSTYCZNEJ (GOT):
1. Witold Jędrusiak
2. Zdzisław Koń
3. Andrzej Kuśnierz
4. Edward Kutyła
5. Bogusław Swaczyna
PRZODOWNICY KOLARSKIEJ ODZNAKI TURYSTYCZNEJ (KOT):
1. Andrzej Chełmiński
2. Andrzej Kuśnierz
3. Edward Kutyła
4. Mirosław Wójcik
PRZODOWNICY ODZNAKI TURYSTYKI PIESZEJ (OTP):
1. Witold Jędrusiak
2. Edward Kutyła
INSTRUKTORZY PRZEWODNICTWA:
1. Witold Jędrusiak
2. Edward Kutyła
INSTRUKTOR KRAJOZNAWSTWA:
Edward Kutyła
INSTRUKTOR FOTOGRAFII KRAJOZNAWCZEJ:
Edward Kutyła
ZNAKARZ TRAS NIZINNYCH:
Witold Jędrusiak

KROKUSIACY:
Najstarszy Krokusiak liczy sobie
Najmłodszy Krokusik:
Średnia wieku Krokusiaka to

Skąd są Krokusiacy:
Jastrzębie- Zdrój 97 osób
Żory 13
Zebrzydowice 5
Pawłowice Śl. 3
Drogomyśl 2
Godów 2
Mszana 2
Bąków 1
Cieszyn 1
Gołkowice 1
Istebna 1
Olza 1
Pielgrzymowice 1
Połomia 1
Pyskowice 1
Racibórz 1
Rybnik 1
Wodzisław Śl. 1

1. Bartosiewicz Wioletta
2. Bigos Łukasz
3. Bławicki Piotr
4. Boncz Joachim
5. Boruta Anita
6. Boruta Mariusz
7. Bystranowska Ewelina
8. Bystranowski Dariusz
9. Cebula Jolanta
10. Chełmiński Andrzej
11. Chmielowiec Wojciech
12. Cibis Joanna
13. Cybul-Słowik Monika
14. Deszczka Marek
15. Domański Wiesław
16. Duda Patryk
18. Duda Róża
19. Duda Zbigniew
20. Dudek Agata
21. Fryc Marta
22. Garus Andżelika
23. Garus Ewa
24. Garus Grzegorz
25. Garus Natalia
26. Główczyk Izabella
27. Gmyrek Małgorzata
28. Gorzołka Jan
29. Grochowska Daria
30. Gulardowski Marek
31. Iskrzycka Monika
32. Janik Krzysztof
33. Janota Kazimierz
34. Jędrusiak Witold
35. Jurzyca Bogumiła
36. Jurzyca Tomasz
37. Kaczmarska Agnieszka
38. Kaczmarski Patryk
39. Karbowniczak Piotr
40. Karplewicz Andrzej
41. Kasowska Katarzyna
42. Kasowski Sebastian
43. Koczor Andrzej
44. Koczor Grażyna
45. Kolano Andrzej
46. Kolasa Danuta
47. Koń Zdzisław
48. Korczak Ewa
49. Kosiba Rafał
50. Krawczyk Arkadiusz
51. Krawczyk Małgorzata
52. Krentusz Stanisław
53. Krętosz Faustyna
54. Krosny Jan
55. Kurowska Małgorzata
56. Kurowska Urszula
57. Kurowski Tadeusz
58. Kurzawa Beniamin
59. Kuśnierz Andrzej
60. Kutyła Edward
61. Lekston Ewa
62. Łęgosz Karol
63. Łęgosz Piotr
64. Łukasik Adam
65. Makowski Łukasz
66. Małecka Iwona
67. Mamcarz Czesław
68. Marciniak Maja
69. Marciniak Zbigniew
70. Matysiak Katarzyna
71. Matysiak Marta
72. Modzelewski Wiesław
73. Mohr Mirosław
74. Muryn Halina
75. Muryn Marian
76. Niemczura Aneta
77. Niemczura Maciej
78. Noga Marian
79. Orlik Stefania
80. Orzoł Andrzej
81. Orzoł Edyta
82. Owczarczyk Paulina
83. Pająk Małgorzata
84. Patalon Grażyna
85. Pawlak Lech
86. Petrykowska Aleksandra
87. Petrykowska Elżbieta
88. Petrykowska Magdalena
89. Petrykowski Grzegorz
90. Piotrowicz Ryszard
91. Piwko Iwona
92. Piwko Marcin
93. Pyra Joanna
94. Ransz Beata
95. Ransz Krzysztof
96. Ratajczak Magdalena
97. Rośczak Sylwia
98. Rzepiak Jerzy
99. Sabljak Małgorzata
100. Sadło Henryk
101. Sienkiel Robert
102. Sitarz Daniel
103. Sitarz Sabina
104. Sitarz Tomasz
105. Słota Paweł
106. Słowik Jan
107 Sobieszczańska Sylwia
108. Sobieszczański Tomasz
109. Staniaszek Edyta
110. Staniaszek Kacper
111. Swaczyna Bogusław
112. Szczepanek Janusz
113. Szkopińska Lidia
114. Tessar-Szymczak Łucja
115. Tohl Adam
116. Tohl Grażyna
117. Trzaskalik Ireneusz
118. Wawrzyniak Marcin
119. Węgrzyn Fryderyk
120. Witczak Grzegorz
121. Wójcik Agnieszka
122. Wójcik Marta
123. Wójcik Mirosław
124. Wójcik Weronika
125. Wróbel Kornelia
126. Wróbel Tadeusz
127. Wysocki Roman
128. Zadora Mirosław
129. Zakowicz Barbara
130. Zdechlik Krzysztof
131. Zdziebło Teresa
132. Ziaja Grażyna
133. Ziaja Kamil
134. Ziaja Stefan
135. Zimny Piotr
136. Zjadewicz Patrycja
137. Zjadewicz Sylwia
138. Zrostek Edyta
139. Ździebło Urszula